AKCE


KONDIČNÍ JÍZDY

Ke každé hodině kondiční jízdy nyní získáte 15 min. ZDARMA. Zaplatíte tedy 45 min., ale zdokonalovat své řidičské dovednosti budete celých 60 min.

Akce platí do odvolání!


DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Rádi bychom Vám nabídli možnost zakoupit si u nás DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY pro Vaše blízké, známé,... . Náš dárkový certifikát může sloužit i jako velice příjemný a milý dárek Vašim dětem či vnoučatům k jejich osumnáctým narozeninám. 

Certifikát lze zakoupit na kurz pro získání řidičského oprávnění sk. B (KURZ sk.B), nebo také pro ty, co již řidičské oprávnění mají, ale potřebují si své řidičské dovednosti oživit formou kondičních jízd.

K certifikátu Vám dodáme i veškeré tiskopisy potřebné pro zahájení kurzu.

Na tomto odkaze  >>OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO CERTIFIKÁTU<< si můžete stáhnout objednávku ve formátu*.doc. Tuto vyplněnou objednávku nám pak zašlete e-mailem nebo poštou.

Cena dárkového certifikátu je totožná se standartními cenami jednotlivých kurzů uvedených v našem CENÍKU. Certifikát v hodnotě, za jakou byl zakoupen, má platnost 90 dní. Certifikát lze uplatnit i po uplynutí této doby, ale v případě, že mezi vydáním a uplatněním certifikátu došlo k změnám cen kurzů, bude požadováno uhrazení rozdílu cen. Maximální doba pro uplatnění dárkového certifikátu od jeho vystavení je 6 měsíců, poté pozbývá platnosti bez náhrady.


Kontakt

Autoškola Zatloukal

Kancelář:
Tylova 24
796 01 Prostějov

Učebna:
ŠSŠ Prostějov
nám. Spojenců 2555/17
796 01 Prostějov


Renata Zatloukalová
737 679 397