eTESTY pro naše žáky

Naše autoškola je registrovaným partnerem projektu eTesty. V aplikaci eTesty si může každý náš žák zdarma vyzkoušet on-line testy používané pro ověření znalostí nutných k získání řidičského průkazu. Otázky a forma testů jsou úplně stejné jako v oficiálních testech (tyto testy používá i Ministerstvo dopravy), které je nutné absolvovat pro úspěšné dokončení autoškoly.

Osobní účet žáka

Každý náš žák, při zahájení kurzu, získá bezplatný osobní účet v aplikaci eTesty, který umožňuje uchování historie testů a jejich detailní vyhodnocení. Přihlašovací údaje budou žákovi zaslány e-mailem a do začátku mu bude přiznán kredit 15 bodů = 15 testů (kredit lze dle individuální potřeby navýšit). Před přihlášením k závěrečné zkoušce doporučujeme úspěšně dokončit alespoň 10 testů.

Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete na www.autoskola-testy.cz

V pravém horním rohu aplikace eTesty se nachází pole pro zadání přihlašovacích údajů, které žák obdrží meilem při zahájení kurzu. Těmito údaji jsou jeho emailová adresa a heslo.

Pak už jen spustit test, který obsahuje 25 otáze s časovým limitem 30 min. (žák dyslektic, po předložení potvrzení,  má nárok na dvojnásobný časový limit). Max. počet bodů je 50 a potřebné minimum pro úspěsné dokončení testu je 43 bodů.


Kontakt

Autoškola Zatloukal

Kancelář:
Tylova 24
796 01 Prostějov

Učebna:
ŠSŠ Prostějov
nám. Spojenců 2555/17
796 01 Prostějov


Renata Zatloukalová
737 679 397